Rybacka Lokalna Grupa Działania "Opolszczyzna" wspólnie z Gospodarstwem Rybackim Przygorzele zaprasza na IV Babski Marsz Nordic Walking po Karpia! 

Podczas marszu po urokliwych stawach hodowlanych, będzie można zobaczyć piękną naturę, która występuje dzięki hodowli karpia. Organizatorzy zaplanowali dwie trasy - 5,5 km i 8 km. Udział w marszu jest bezpłatny. Oprócz dobrej zabawy i pięknej okoliczności przyrody, gwarantujemy rybny poczęstunek!  

Zgłoszenia: 

https://zapisy.mktime.pl/babski-marsz-nordic-walking-po-karpia-v8201?fbclid=IwAR2BbvCzIPo-ZHsHSboF6abP9_JcbRRIEdfxxj1ZqvIluqUNkneTe4G5Mmo


Zawody odbywać się będą na terenie Gospodarstwa Rybackiego Miejsce Danuty i Krzysztofa Pawliszynów, Miejsce, gm. Świerczów. 

Niedziela - 16 października 2022 r.,  godz. 12.00.

Start/Meta: wjazd na teren Gospodarstwa Rybackiego Miejsce od drogi gminnej Miejsce-Przygorzele (dojazd - drogą gminną z Miejsca ok. 880 m). Limit czasu ukończenia marszu wynosi 120 minut. 

 

Trasa nieatestowana, oznaczona, przeprowadzona na obiekcie hodowlanym Gospodarstwa Rybackiego w Miejscu Danuty i Krzysztofa Pawliszynów. Nawierzchnia: szuter, utwardzone groble obiektów hodowlanych.