RLGDRybacka Lokalna Grupa Działania "Opolszczyzna" zaprasza do złożenia oferty na przeprowadzenie szkolenia dla przedstawicieli sektora rybackiego pt. "Analiza Prawa wodnego w prowadzeniu gospodarstwa rybackiego"

 

Termin szkolenia: styczeń-luty 2018 (dokładna data zostanie ustalona w IV kwartale 2017 roku)


Miejsce szkolenia: województwo opolskie (dokładne miejsce zostanie ustalone w IV kwartale 2017 roku)


Grupa docelowa: przedstawiciele sektora rybackiego, hodowcy ryb śródlądowych - głównie karpia i pstrąga, z terenu Południowej Polski. Grupa szkoleniowa - od 40-70 osób (dokłada liczba osób zostanie potwierdzona w IV kwartale 2017 roku) 


Zakres tematyczny szkolenia: Analiza przepisów z prawa wodnego w prowadzeniu gospodarstwa rybackiego (w tym informacje na temat pozwoleń wodno-prawnych)


Orientacyjny czas trwania szkolenia: ok. 4 godziny. 


Forma rozliczenia: Faktura lub umowa o dzieło.  Szkolenie finansowane będzie z projektu współpracy, objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zwartym w Programie Operacyjnym "Rybactwo i Morze". Szkolenie finansowane będzie przez wszystkich partnerów uczestniczących w projekcie (9 Lokalnych Grup Rybackich). Wynagrodzenie za szkolenie, ustalone na podstawie przedstawionej oferty, zostanie podzielone na uczestniczące w projekcie lokalne grupy. 


Termin i sposób przesłania oferty: do dnia 20 czerwca 2017, godz.15:00. Oferty prosimy przesyłać: mailowo: na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście: Biuro RLGD "Opolszczyzna" Opole 45-050 ul. Zajączka 7/1.


Wybór Wykonawcy: O wyborze oferenta decyduje proponowana cena za przeprowadzenie szkolenia oraz doświadczenie. Prosimy o przekazanie opisu swojego doświadczenia (np. CV) wraz z ofertą.