RLGDZapraszamy Szefów Kuchni z terenu województwa opolskiego do udziału w konkursie kulinarnym pn. "Czas na rybę!", organizowanym w dniu 7 października 2018 r. w Niemodlinie na Zamku Książęcym, podczas ósmej edycji Wojewódzkiego Święta Karpia oPolskiego. Produkty obowiązkowe podczas przygotowywania potraw to oczywiście opolski karp oraz kasza gryczana. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe! Konkurs został objęty patronatem merytorycznym prestiżowego Stowarzyszenia kucharzy  Euro-Toques Polska oraz przez branżowe wydawnictwa/portale, tj. papaja.pl, Poradnik Restauratora, Szef Kuchni, Gastrona.pl, Wszystko dla Kucharzy, Kucharze.pl. 

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 19 września 2018 r. 

 W razie pytań prosimy o kontakt z Aleksandrą Czerkawską (tel. 535 380 010) lub Kamilem Klekowskim (tel. 790 247 247).

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

REGULAMIN KONKURSUREGULAMIN KONKURSU

KARTA ZGŁOSZENIOWA 

ZAŁĄCZNIK DO KARTY ZGŁOSZENIOWEJ - OŚWIADCZENIE RODO OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ 

ZAŁĄCZNIK DO KARTY ZGŁOSZENIOWEJ - OŚWIADCZENIE RODO KUCHARZY BIORĄCYCH UDZIAŁ W KONKURSIE

Konkurs organizowany jest w ramach wspólnego projektu z LGD Nyskie Księstwo Jezior i Gór. Współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach PO Rybactwo i Morze 2014-2020.