ZAŁOŻYCIELE ORAZ CZŁONKOWIE ZWYCZAJNI RLGD "OPOLSZCZYZNA"

Sektor publiczny:

1. Gmina Lewin Brzeski

2. Gmina Niemodlin

3. Gmina Tułowice

4. Gmina Świerczów

5. Gmina Pokój

6. Gmina Popielów

7. Gmina Murów

8. Gmina Ozimek

9. Gmina Turawa

10. Gmina Zębowice

11. Gmina Lasowice Wielkie

12. Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie

Sektor społeczny:

13. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Opolu

14. Ochotnicza Straż Pożarna w Pokoju

15. Stowarzyszenie Pokój Organizacja Pożytku Publicznego

16. Stowarzyszenie DELTA - Jurapark w Krasiejowie

17. Jakub Roszuk - osoba fizyczna

18.Krzysztof Borowicz - osoba fizyczna

19. Zbigniew Borek - osoba fizyczna

20. Władysław Suchodolski - osoba fizyczna

21. Grzegorz Landwójtowicz - osoba fizyczna

22. Katarzyna Szewczyk - osoba fizyczna

23. Teofil Panek - osoba fizyczna

24. Bartłomiej Kostrzewa - osoba fizyczna

25. Magdalena Kotlarz - osoba fizyczna

26. Rafał Kotlarz - osoba fizyczna

27. Marek Korniak - osoba fizyczna

28. Wiesław Plewa - osoba fizyczna

29. Jacek Pieszczyk - osoba fizyczna

30. Sławomir Boroń - Członek Honorowy

31. Fundacja na rzecz Zamku Książęcego w Niemodlinie 1313

 

Sektor gospodarczy:

32. Marcin Bartoń - gospodarstwo rybackie

33. Łukasz Bloch BESTER

34. Konrad Cieplik - Gospodarstwo Rybackie

35. Zdzisław Dzwonnik - Gospodarstwo Rybackie

36. Dariusz Dylla - Gospodarstwo Rybackie

37. Włodzimierz Gołowkin - Łowisko Zastawie Biestrzynnik

38. Stanisław Kasprzak - Gospodartwo Rybackie

39. Jolanta Kotlarz - Gospodarstwo Rybackie w Krzywej Górze

40. Sylwiusz Kubiciel  -  Gospodarswto Agroturystyczne "Tawerna pod Kotwicą" Kadłub Wolny ul. I. Murka 39

41. Wacław Landwójtowicz - Gospodarstwo Rybackie

42. Bogusław Luboń - Restauracja Rybna Turawa ul. Promenada 1

43. Ryszard Muszyński - "Restauracja Dworek" w 49-156 Graczach ul. Niemodlińska 53

44. Andrzej Nowakowski - Gospodarstwo Rybackie Piotrowa

45. Zenon Poprawa - Gospodarstwo Rybackie Żabiniec

46. Bożena Sochor - Gospodarstwo Rybackie Trzęsina

47. Spółka Balaton - Restauracja Bajka 46-040 Grodziec ul. Klasztorna 5

48. Smażalnia Ryb Sola 45- 068 Opole ul. 1-go Maja -5

49. Anna Szymala - Gospodarstwo Rybackie Siedlice

50. Andrzej Szymala - Gospodarstwo Rybackie Siedlice

51. Ryszard Zawada - Usługowy Zakład Rybacki Turawa  46-040 Ozimek ul. Korczaka 2/8

52. Państwowe Gospodarstwo Leśne LP Gospodrastwo Rybackie Niemodlin 49-100 Niemodlin ul. Wojska Polskiego 1

53. Państwowe Gospodarstwo Leśne LP Gospodarstwo Rybackie Krogulna 46-034 Pokój ul. Stawowa 3

54. Krzysztof Pawliszyn  - Gospodarstwo Rybackie w Miejscu

55. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wydrowice

56. Roman Suchodolski - Gospodarstwo Rybackie w Tułowicach

57. Magdalena Wojciechowska - Gospodarstwo Rybackie w Przygorzelu

58. Zakład Usługowo-Handlowy Zbigniew Atłachowicz 

 

CZŁONKOWIE WSPIERAJĄCY

 Sektor publiczny:

1. Gmina Łubniany

Sektor społeczny:

2. Ochotnicza Straż Pożarna Radomierowice

3. Dominika Białoskórska - osoba fizyczna

4. Jarosław Duda - osoba fizyczna

5. Łukasz Grzegorczyk - osoba fizyczna

6. Marek Karawan - osoba fizyczna

7. Ryszard Kloch - osoba fizyczna

8. Ryszard Krępski - osoba fizyczna

9. Zenon Lorek - osoba fizyczna

10. Sylwia Nieckarz - osoba fizyczna

11. Irena Paluch - osoba fizyczna

12. Arkadiusz Paluch - osoba fizyczna

13. Łukasz Siwek - osoba fizyczna

14. Agnieszka Trela - osoba fizyczna

15. Rafał Wojciechowski - osoba fizyczna

16. Krystian Wolny - osoba fizyczna

17. Grzegorz Zubek - osoba fizyczna

 

Sektor gospodarczy:

18. Jakub Bronka - Zakład Usług Hotelarskich i Gastronomicznych  GASTROTUR Centrum Rekreacji i Wypoczynku Borowik w Turawie

19. "Jukon" Konrad Jutrzenka 64-800 Chodzież ul. Notecka 31

20. Sebastian Kacyna - Gospodarstwo Rybackie

20. Katarzyna Niżyńska Ośrodek Wczasowy "U Niedźwiedzia" Jezioro Duże Turawa

21. Aqua - Techniki Polska Sp. z o.o. 70-770 Szczecin

22. Maciej Dzwonnik - Gospodarstwo Rybackie