logokarpLokalna Grupa Rybacka "Opolszczyzna" wspólnie z Kołem PZW "Linek" w Pokoju organizują w ramach 5. Wojewódzkiego Święta Karpia oPolskiego dla wszystkich dzieci w wieku do lat 14 wraz z ich opiekunami spławikowe zawody wędkarskie. Wszystkich chętnych zapraszamy na godz. 7:30 do Zieleńca, gdzie będziemy łowić na stawie Gliniaki. Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W razie pytań prosimy o kontakt z Prezesem Koła "Linek" z Pokoju Dariuszem Szeląg tel. 664 743 562 lub 726 112 259.

Zbiórka zawodników na stanicy o godz. 7:30

Losowanie stanowisk godz. 7:40

Wyjście na stanowiska godz. 7:45

Nęcenie zanętą ciężką godz. 8:25

Sygnał na rozpoczęcie zawodów godz. 8:30

Sygnał koniec zawodów godz. 11:30

Każdy z zawodników łowi jedną wędką metodą spławikową. Zawodnicy łowią na jednym stanowisku (dziecko plus opiekun). Zawodnik złowione ryby przechowuje w swoim koszu na ryby. Przeprowadzimy oddzielną punktację złowionych ryb. Osobno w kategori dzieci i ich opiekunów. Nagrody przewidziane są w obu kategoriach wiekowych. Czekamy na zapisy do dnia 30 września 2015 r. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje data zgłoszenia.

Zawody spławikowe organizowane będą w oparciu o regulamin amatorskiego połowu ryb PZW. Rozstrzygnięcie zawodów oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się na 5. Wojewódzkim Święcie Karpia oPolskigo w Gospodarstwie Rybackim w Krogulnej około godz. 12:40.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!