RLGDInformujemy, że na posiedzeniu Walnego Zebrania Członków w dn. 12.04.2019r, Prezes RLGD „Opolszczyzna” – Pan Jakub Roszuk złożył wniosek o zmianę załącznika nr 1 do Lokalnej Strategii Rozwoju, tj. Procedury  aktualizacji LSR. Wniosek dotyczył propozycji, aby akceptacji zmian Strategii dokonywać mógł Zarząd RLGD „Opolszczyzna”, a nie Walne Zebranie Członków RLGD, co w znacznym stopniu przyśpieszy całą procedurę. Wniosek Prezesa został jednogłośnie poparty przez uczestników Walnego Zebrania Członków.

W związku powyższym, Zarząd  RLGD „Opolszczyzna” na posiedzeniu w dniu 30 kwietnia 2019r. podjął Uchwałę nr 3/Z4/19 w sprawie przystąpienia do aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju.

Planowane do wprowadzenia zmiany w procedurze aktualizacji LSR dostępne są TUTAJ (zmiany zaznaczono kolorem czerwonym).

Zapraszamy do konsultacji propozycji zmian do dnia 6 czerwca 2019r.

Ewentualne uwagi prosimy składać w formie pisemnej drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w  wersji papierowej pocztą tradycyjna lub bezpośrednio w biurze RLGD: ul. Zajączka 7/1 w Opolu (decyduje data wpływu do biura).