RLGD

Informujemy, że rozpoczynamy realizację projektu CZAS NA RYBĘ! Projekt realizowany jest wspólnie z Lokalną Grupą Działania Nyskie Księstwo Jezior i Gór. Naszym celem jest m.in. wyszkolenie kucharzy i restauratorów z województwa opolskiego z przyrządzania lokalnych ryb! Szkolenia są bezpłatne, prowadzone przez wyspecjalizowanych kucharzy i mają charakter warsztatów. Odbywać się będą na terenie wojewodztwa opolskiego, w szkołach gastronomicznych. 

Naszym partnerem jest Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna. 

 

Obecnie rozpoczynamy rekrutację na szkolenia organizowane przez RLGD "OPOLSZCZYZNA". Planujemy w sumie 10 edycji szkoleń: 

- 5 edycji szkoleń w zakresie podstawowym - dla rozpoczynających przygodę z rybą (smażalni/barów/bistro). Prowadzący: Kamil Klekowski.

- 5 edycji szkoleń w zakresie rozszerzonym - dla szefów kuchni/ restauratorów. Prowadzący: Adrian Feliks. 

 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ! 

Zgłoszenia należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i/lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 790 247 247.

Dodatkowe informacje pod numerami telefonów: 790 247 247 i/lub 535 380 010

Ulotka informująca o projekcie: pdf

 

 

Program szkoleń: pdf

 

ULOTKA CZAS NA RYBE 3