Polecane artykuły

ABC okladkaZachęcamy do pobrania publikacji opracowanej przez lek.wet. Izabelę Handwerker oraz dr n.rol. Mirosława Kuczyńskiego, na zlecenie LGR Świętokrzyski Karp oraz Towarzystwo Promocji Ryb Pan Karp. 

Publikacja została wydana, aby zadbać o dobrostan ryb podczas sprzedaży, zwłaszcza w okresie przedświątecznym. 

Wersja elektroniczna do pobrania TUTAJ. 

Bruksela 14 grudnia 2019 r. mieliśmy przyjemność promować region opolski, w tym przede wszystkim opolskiego karpia, na 25 leciu Komitetu Regionów w Brukseli. Wspólnie z naszym Szefem Kuchni Kamilem Klekowskim, na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, serwowaliśmy potrawy z karpia, oczywiście w towarzystwie lokalnych produktów. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a wśród gości z całej Europy, znalazło się wielu fanów naszej opolskiej ryby.
Bardzo dziękujemy za zaproszenie oraz za pomoc w organizacji wydarzenia.

Zachęcamy do kupowania opolskich karpi bezpośrednio z gospodarstw rybackich. Lista naszych gospodarstw znajduje się TUTAJ. 

kolacja niemodlin   7

Logo WSKO W dniach 5-6 października 2019 r., na Zamku Książęcym w Niemodlinie, odbyła się dziewiąta edycja Wojewódzkiego Święta Karpia oPolskiego. 

Wydarzenie co roku jest rozbudowywane, co doceniają nasi liczni goście. Główną rolę podcza Święta odgrywa oczywiście Karp Opolski - pod wieloma postaciami... 

POST wydarzenie FB ogolny

Zapraszamy wspólnie z opolskimi restauracjami oraz  producentami  na cykl kolacji degustacyjnych Kulinarne Wariacje. W sieci opolskich smaków. 

Więcej informacji: http://swietokarpia.pl/kolacje