Polecane artykuły

niezapominajkaZachęcamy mieszkańców województwa opolskiego do głosowania na nasze Stowarzyszenie w konkursie na najlepszą organizację pozarządową. 

Głosowanie aktywne do 22 lipca 2019 r. 

https://www.opolskie.pl/glosowanie-opolska-niezapominajka-2018/

A podsumowanie naszej działalności jest pięknie ujęte w filmie Ale się porybiło... 10 lat Rybackiej Lokalnej Grupy Działania "Opolszczyzna"

RLGDRybacka Lokalna Grupa Działania "Opolszczyzna" informuje, że w ramach przeprowadzonych naborów w dniach od 24 czerwca  do 5 lipca 2019 roku, o numerach od 11/2019 do 20/2019  wpłynęły wnioski zamieszczone w poniższej tabeli. 

Wnioski obecnie są w trakcie oceny formalnej. Posiedzenie Rady planowane jest na 29 lipca 2019 r. O szczegółach będziemy  informować na bieżąco.

POST wydarzenie FB ogolny

Zapraszamy wspólnie z opolskimi restauracjami oraz  producentami  na cykl kolacji degustacyjnych Kulinarne Wariacje. W sieci opolskich smaków. 

Więcej informacji: http://swietokarpia.pl/kolacje

LOGO 10 LATW 2019 roku mija 10 lat od założenia naszego Stowarzyszenia. Był to okres ciężkiej, intensywnej, ale przede wszystkim sympatycznej i efektywnej współpracy z niezliczoną ilością osób, instytucji, przedsiębiorstw, organizacji. Wszystkim naszym Członkom, partnerom i współpracownikom przy tej okazji bardzo dziękujemy za  zaangażowanie. 

W dniu 14 czerwca 2019 r., w Krasiejowie na terenie Jura Parku, odbyła się uroczysta gala podsumowująca 10 lat RLGD "Opolszczyzna". Podczas Konferencji nastąpiła premiera filmu podsumowującego naszą działalność oraz pracę opolskich gospodarstw rybackich. Nie zabrakło dużo miłych słów i podziękowań, zwłaszcza dla naszego Prezesa Jakuba Roszuka - założyciela grupy. Wielokrotnie podkreślano wkład Stowarzyszenia w rozwój opolskiego rybactwa, ale także w integrację lokalnej społeczności oraz promocję zdrowego i aktywnego trybu życia. Na konferencji mieliśmy przyjemność gościć wiele wyjątkowych osób, w tym Posła na Sejm RP Tomasza Kostusia oraz Wicemarszałka Województwa Stanisława Rakoczego. 

Czas na rybeZapraszamy uczniów szkół gastronomicznych oraz Szefów Kuchni do uczestnictwa w Konkursie Kulinarnym "Czas na rybę!". Konkurs organizowany jest w dn. 5-6 października 2019 r., podczas Święta Karpia, na Zamku w Niemodlinie.

Informacje o zgłoszeniach, nagrodach, zasadach: http://swietokarpia.pl/cnr

Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia (Szefowie Kuchni) oraz do 13 września (uczniowie).