Fot.Janusz Preuhs

RLGDInformujemy, że Zarząd RLGD "Opolszczyna" na spotkaniu w dn. 24 lipca 2017r. przyjął Uchwałę nr 1/Z7/17 w sprawie przystąpienia do aktualizacji Lokalnych Kryteriów Wyboru Operacji.  Uchwała została podjęta na wniosek Przewodniczącego Rady RLGD "Opolszczyzna" z dn. 20 lipca 2017r.

Informujemy, że zgodnie  obowiązującymi procedurami, obecnie trwa okres konsultacji propozycji zmian Lokalnych Kryteriów Wyboru Operacji.

 Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Biurem RLGD "Opolszczyzna" w celu omówienia zgłoszonej zmiany zaproponowanej przez Przewodniczącego Rady oraz do zgłaszania innych, ewentualnych uwag/ opinii/ propozycji zarówno do Lokalnych Kryteriów Wyboru Operacji, jak i do całego Regulaminu Oceny i Wyboru Operacji w ramach LSR RLGD "Opolszczyzna" do dnia 25 sierpnia 2017r.

Wszelkie uwagi wraz ze szczegółowym uzasadnieniem,  prosimy zgłaszać w formie pisemnej do Biura RLGD (osobiście, pocztą tradycyjną, lub elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

Pismo Przewodniczącego Rady RLGD "Opolszczyzna" ws. zmiany Lokalnych Kryteriów Wyboru Operacji

Uchwała Zarządu RLGD "Opolszczyzna" nr 1/Z7/17z dn. 24.07.2017r.