Drukuj

"Mały Karpik", to konkurs plastyczny skierowany do dzieci ze szkół podstawowych będący jednym z wydarzeń odbywającego się co roku w Niemodlinie Święta Karpia.

Podobnie jak w "Karpiku", konkursie rysunku satyrycznego, tak i w tym, z roku na rok bierze udział coraz większa liczba uczestników. Więcej wpływających prac, coraz wyższy ich poziom sprawia, że jury konkursy ma coraz trudniejsze zadanie chcąc wyłonić tych najlepszych.
W tym roku Jury w składzie: Mirosław Hajnos – przewodniczący, Sławomir Łuczyński, Michał Graczyk, Marek Adamus, Małgorzata Biedroń, Marta Kwoczek jako członkowie, obradowało 4 października 2013 r., uroczyste wręczenie nagród laureatom odbyło się natomiast 15 listopada w Ośrodku Kultury w Niemodlinie, podczas obchodów Święta Karpia.
A oto lista laureatów i wyróżnionych

Grand Prix – Patrycja Kasprzyszyn, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. V c

Nagrody główne:
Kategoria klasy 0-IV
1. miejsce - Laura Gallus, PSP w Popielowie, kl. II
2. miejsce - Oliwia Włodarczyk, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. II b
3. miejsce – Paulina Wróbel, PSP w Popielowie, kl. IV a
Kategoria klasy V-VI
1. miejsce – Julia Franciszków, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. VI
2. miejsce – Amelia Orlińska, PSP Stow. Przyjaciół Szkół Katolickich w Grabinie, kl. V
3. miejsce – Justyna Sulikowska, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. V

Nagrody specjalne Agencji Rynku Rolnego Oddziału Terenowego w Opolu:
kategoria kl. 0-IV
1. miejsce - Magdalena Jurek, PSP w Pokoju, kl. II
2. miejsce – Marta Panitz, PSP Grodziec
3. miejsce – Katarzyna Dolak, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. III
kategoria kl. V-VI
1. miejsce – Aleksandra Piechaczek, SP w Ozimku
2. miejsce – Krystyna Demeter, SP nr 1 w Niemodlinie
3. miejsce – Wiktor Wuczkowski, PSP w Pokoju, kl. V

WYRÓŻNIENIA
Wyróżnienia Lokalnej Grupy Rybackiej „Opolszczyzna”
kategoria kl. 0-IV
1. Joanna Paluszkieiwcz, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. III c
2. Oleg Bąkowski, PSP w Pokoju, kl. II
3. Karolina Budnik, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. III c
4. Karolina Lasman, SP nr 2 w Niemodlinie, kl. II
kategoria kl. V-VI
1. Karina Wojciechowska, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. VI b
2. Natalia Wójcik, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. V b
3. Natalia Lipczyńska, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. V b
4. Tomasz Posieka, PSP w Popielowie, kl. VI

Wyróżnienia Firmy „Ornament” Nysa:
- Kategoria klasy 0-IV Jakub Dębski, SP w Pokoju, kl. IV
- Kategoria  klasy V-VI  Szymon Drzewiecki, SP nr 1 w Niemodlinie, kl. VI

Wyróżnienie Przewodniczącego Rady Miejskiej w Niemodlinie
-   Oliwer Jordan, SP nr 2 w Niemodlinie, kl. II

Nagrody wręczali:
- w imieniu ARR - Agnieszka Zagola, dyrektor OT ARR, oraz Janusz Marciniszyn, dyrektor z Centrali ARR
- w imieniu UMWO - Maciej Aleksandrowicz z Departamentu Rolnictwa UMWO
- a w imieniu LGR "Opolszczyzna" - Aleksandra Czerkawska, dyrektor Biura LGR
Po wręczeniu nagród obecni w Ośrodku Kultury uczestnicy konkursu obejrzeli spektakl teatralny o rybaku i złotej rybce.

Wspomnieć należy, że również przy tej okazji LGR "Opolszczyzna" zaprezentowała swoje stoisko promocyjne.

Laureatka

Wszyscy laureaci i wyróżnieni

Teatrzyk

Nasze stoisko promocyjne